TOP PRIORITY

Preventívne opatrenia proti KORONAVÍRUSu

Spoločnosť Best Hotel Properties rozhodla o dočasnom prerušení prevádzky

Spoločnosť Best Hotel Properties rozhodla o dočasnom prerušení prevádzky hotelov

Spoločnosť Best Hotel Properties a.s. (BHP) rozhodla o dočasnom prerušení prevádzky bratislavských hotelov Grand Hotel River Park, Sheraton Bratislava Hotel a Crowne Plaza Bratislava a tiež košického DOUBLETREE by HILTON.

“Rozhodli sme sa pristúpiť k dočasnému prerušeniu prevádzky bratislavských hotelov a hotela v Košiciach ako mestských hotelov, ktoré sa nachádzajú v ohniskách nákazy a vzhľadom na vyhlásenie mimoriadnej situácie. Chceme ochrániť našich zamestnancov, ktorí denne prichádzajú do kontaktu s ľuďmi a chceme sa v súčasnej situácii zachovať zodpovedne voči verejnosti a našim hosťom a potenciálne neprispievať k šíreniu nákazy,” vysvetľuje predseda predstavenstva BHP Branislav Babík. Spoločnosť zároveň pristupuje k uzatvoreniu prevádzok ZION SPA v týchto hoteloch. “Posledné týždne sme vysoko dbali na hygienické štandardy vo všetkých prevádzkach našich hotelov. Pristupujeme k ich uzavretiu, pretože sa chceme správať zodpovedne,” dodal predseda predstavenstva s tým, že ide aj o reakciu na zastavenie prevádzky medzinárodných letísk a zastavenie medzinárodnej železničnej a autobusovej prepravy.

Vedenie spoločnosti aj hotelov verí, že situácia sa čoskoro upokojí a že dôvera ľudí v cestovanie sa veľmi rýchlo obnoví. O znovuotvorení svojich prevádzok bude spoločnosť BHP svojich hostí informovať.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.