Referencie

"Ďakujeme Vám za výbornú organizáciu, ústretovosť pri hľadaní najvhodnejších riešení v čase prípravy a vysokú profesionalitu pri zabezpečení samotného priebehu našej svadobnej hostiny. Vysoká miera spokojnosti, ktorú vyjadrovali všetci hostia pri odchode, nás teší a dáva nám istotu, že si na túto udalosť budeme všetci dlhšie pamätať."
Ing. Sergej Zápotocký s manželkou 

"Ďakujeme Vám za nádherný zážitok z našej svadby.
Stretnutia s Vami boli vždy príjemné, kreatívne a vedeli ste vyhovieť aj našim najnáročnejším požiadavkám. Oceňujeme Vašu profesionalitu, schopnosť vždy nájsť riešenie s úsmevom na tvári a ďakujeme aj za cenné rady pri plánovaní výzdoby, programu, jedla a pitia a všetkého, čo s našou svadbou súviselo.
Sme tiež veľmi spokojní so službami DoubleTree by Hilton Košice. Jedlo bolo vynikajúce, aj najnáročnejší hostia nešetrili chvály. Polnočný bufet bol krásne naaranžovaný, taktiež veľmi chutný a jedla bolo celý večer dosť. Obsluha bola perfektná. Čašníci milí, ochotní, príjemní a rýchli. 
Nás svadobný apartmán bol útulný, priestranný s pohodlnou veľkou posteľou.
V neposlednom rade musím povedať, že to všetko bolo za bezkonkurenčnú cenu. Musím zopakovať to čo som o Vás počula od jednej nevesty "Keby som mala svadbu robiť ešte raz, tak jediné v Hiltone"...a ja dodávam... " a s príjemnou pani Vasiľovou."
Adriana Závadová (vlastne už Mougin)

"Touto cestou nám dovoľte sa Vám ešte raz poďakovať, že ste náš svadobný deň urobili nezabudnuteľným a dokonalým. Pretože žijeme v Prahe, privítali sme služby hotela Hilton v Košiciach, ktorý ponúka niekoľko balíčkov služieb a pripravil nám svadbu „na kľúč“. Výber Vašej reštaurácie ako miesto hostiny bol pre nás najlepšou voľbou, boli sme spokojní nielen my, ale aj naši hostia, čo bolo pre nás rovnako dôležité. Od prvej komunikácie s pani Vasilovou pred pár mesiacmi až po odchod zo svadby bolo všetko perfektné a veľmi  profesionálne. Špeciálne ďakujeme personálu v kuchyni za prípravu chutného menu, ochotnej obsluhe, ktorá s nami vydržala až do rána :) a v neposlednom rade Vašim cukrárkam za sladké dobroty. Vďaku vyjadrujeme aj Braňovi Kováčovi, za pozitívny prístup k našim požiadavkám počas svadby.
Oceňujeme aj to, že výzdobu sály sme mohli zveriť svojej aranžérke.
Vaše služby budeme odporúčať."
Katka a Pavel

"Svadba v hoteli DoubleTree by Hilton v Košiciach bola naozaj krásna. Vysoká profesionalita zo strany p. Vasiľovej a ďalších kolegov bola veľmi nápomocnou a nielen my, ale aj naši hostia sa cítili skvele. Naša svadba bola medzinárodná a lokalita priamo v centre mesta bola nesmierne dôležitá. Počas hostiny bolo dostatok jedla, zákuskov, krásna torta a elegantná výzdoba - aj vďaka tomu sme zažili výnimočné chvíle, na ktoré nezabudneme. Preto môžeme len odporučiť služby tohto hotela pre svadby a radi sa tam vrátime."
Ramy a Slavka

"S malým časovým odstupom sa vraciam k malému rodinnému stretnutiu vo Vašej reštaurácii Olive Tree pri príležitosti promócii. Veľmi si vážim Vašu pomoc, ktorú ste poskytli pri ich usporiadaní. Touto cesto sa chcem poďakovať Vám i Vašim kolegyniam nielen pri obsluhe v reštaurácii - ale aj kuchárom - jednoducho všetkým, ktorí prispeli ku krásnej oslave nezabudnuteľného okamihu v živote mojej dcéry Zuzany i nás prítomných. 
Prijmite prosím, ešte raz srdečne poďakovanie za Vašu podporu pri jeho realizácii, za vynikajúce gastronomické pochúťky, prípitok,  menu i sviatočnú tortu, ktoré dotvorili sviatočnú atmosféru celého dňa a boli neuveriteľne chutné.
Úprimne poďakovanie patrí  krásnym, šikovným, príjemným a komunikatívnym dievčatám  za profesionálnosť, osobný prístup  a veľmi príjemnú atmosféru počas celého stretnutia." 
Mgr. Iveta Hrabčáková

"Dovoľte mi poďakovať sa Vám aj celému kolektívu za Vaše kvalitné a vysoko profesionálne služby.  V krátkom čase sme ich využili už druhý krát a boli sme nadmieru spokojní. Ešte raz vďaka a nech sa Vám aj naďalej darí takto úspešne prezentovať značku Vášho hotela."
Iveta Mitriková