Svadobné miestnosti

Každému pripravíme svadbu na mieru

Vyšperkujeme pre vás každú drobnosť
 
V ponuke máme viacero sál, ktoré sú veľmi flexibilné. Pripravíme malú svadbu od 30 hostí až po veľkú, kde sa bez problémov bude zabávať 350 ľudí. Všetky sály sú neutrálne a elegantné, takže nie je potrebné investovať napr. do zdobenia stien či stĺpov. Výzdoba v akejkoľvek farbe bude vkusná a nič ju nebude rušiť. V DoubleTree by Hilton Košice sú sály s vysokými stropmi, klimatizované a tiež kvalitne ozvučené. K dispozícii je aj veľké plátno na premietanie či projektor. V prípade využitia tejto techniky sa sála či časť sály dá zatemniť, aby vynikli prezentácie fotiek či rodinných videí. 
 
Asi nikde inde v Košiciach nie sú sály také flexibilné ako v DoubleTree by Hilton. Pódium pre kapelu ale aj tanečný parket vám v sále postavíme presne tam, kde budete chcieť. Úprava celej miestnosti môže byť kompaktná, ak chcete mať "plný dom", alebo trochu voľnejšia, aby mali hostia viac priestoru. 
 
Celé zázemie svadby vrátane toaliet, šatní je poruke, všetko na jednom poschodí. V ponuke je aj fajčiarsky salónik, aby hostia nepostávali a nefajčili kdesi vonku pred hotelom v horúčave či v mraze. Parkovanie zabezpečia v garážovom dome s kapacitou 180 parkovacích miest. Pre svadobčanov ponúkame zvýhodnené ubytovanie a na druhý deň nedeľný brunch namiesto raňajok, aby nemuseli skoro vstávať.
 
Aj tí najmenší si chcú svadbu užiť, preto vieme pripraviť priľahlý salónik ako detský kútik, kde si deťúrence môžu kresliť či hrať rôzne hry. Ak o to mladí požiadajú, zabezpečíme aj opatrovateľku. Tiež vieme pripraviť aj detské postieľky, aby sa pokojne vyspali. 
 
Celú svadbu vieme pripraviť akoby na kľúč, ale vždy podľa toho, ako si ju snúbenci predstavujú. Dokážeme sa v každom ohľade prispôsobiť. Ak by to bolo potrebné, vieme zabezpečiť fotografa, DJ aj vizážistu či kaderníka, svadobné auto či dokonca svadobný koč. 
 
Viac o spoločenských miestnostiach.
 
Máte otázky? Vyplňte, prosím, formulár a radi sa s Vami skontaktujeme.