Promócie

Promócie sú výnimočnou spoločenskou udalosťou a zároveň rodinným triumfom. Uzatvárajú významnú etapu nielen v živote absolventov, ale aj ich rodín. Aby sa na tento deň len tak nezabudlo, dovoľte nám ponúknuť Vám na oslavu reprezentatívne priestory hotela DoubleTree by Hilton Košice. Veríme, že vďaka vysokým štandardom služieb siete Hilton a s vysoko profesionálnym personálom tento dôležitý moment ešte viac umocníme. Vychutnajte si slávnostné momenty so vzácnymi ľuďmi pri menu už od 15,00 EUR / osoba.

Priali by ste si netradičnú tortu? Napečú Vám ju naše cukrárky - od fonendoskopu cez očný zub až po klasiku.

Ako BONUS od nás získate APERITÍV a PARKOVANIE GRÁTIS.

 

Máte otázky? Vyplňte, prosím, formulár na nezáväznú cenovú ponuku.


 

Promócie

Nezáväzná rezervácia "Promócie"

Vložte znaky, ktoré vidíte na obrázku  hore. Vložte znaky, ktoré vidíte na obrázku hore.

Na stiahnutie

Referencie


S malým časovým odstupom sa vraciam k malému rodinnému stretnutiu vo Vašej reštaurácii Olive Tree pri príležitosti promócii. Veľmi si vážim Vašu pomoc, ktorú ste poskytli pri ich usporiadaní. Touto cesto sa chcem poďakovať Vám i Vašim kolegyniam nielen pri obsluhe v reštaurácii - ale aj kuchárom - jednoducho všetkým, ktorí prispeli ku krásnej oslave nezabudnuteľného okamihu v živote mojej dcéry Zuzany i nás prítomných. 
Prijmite prosím, ešte raz srdečne poďakovanie za Vašu podporu pri jeho realizácii, za vynikajúce gastronomické pochúťky, prípitok,  menu i sviatočnú tortu, ktoré dotvorili sviatočnú atmosféru celého dňa a boli neuveriteľne chutné.
Úprimne poďakovanie patrí  krásnym, šikovným, príjemným a komunikatívnym dievčatám  za profesionálnosť, osobný prístup  a veľmi príjemnú atmosféru počas celého stretnutia.  

So srdečným pozdravom a úctou ostáva 
Mgr. Iveta Hrabčáková


Dovoľte mi poďakovať sa Vám aj celému kolektívu za Vaše kvalitné a vysoko profesionálne služby.  V krátkom čase sme ich využili už druhý krát a boli sme nadmieru spokojní. Ešte raz vďaka a nech sa Vám aj naďalej darí takto úspešne prezentovať značku Vášho hotela.

S pozdravom
Iveta Mitriková